5'yıldan uzun süredir Profesyonel Tecrübe!

2014,den bu yana kendimi yazılım tasarım konularında geliştiriyorum ve halen de bu konularda çalışmalar yapmaktayım. Birçok web sitesini hayata geçirdim, tasarım yaptım , yazılımsal çözümler ürettim , bunların hepsi yeterli düzeyde tecrübe ve bilgi kazandırdı bana ve iş hayatında daha önemli yerlere geldim. Çeşitli projelerde yer aldım bunların hepsinde başarılı oldum . Birçok Yazılımsal ihtiyaçları giderdim e-ticaret ve web tasarım konusunda tam hizmet verebilcek düzeyde tecrübe kazandım. Hiç bi zaman basit işlerde yer almadım Her zaman ideallerime uygun en ileriyi düşünerek hareket ettim. Bundan sonraki yaşamım boyuncada çeşitli büyük projelerde yer alıp ve yeni projeler ortaya koymayı hedefliyorum... teşekkürler.


Kritik unsur oturduğunuz yerden kalkmanız ve bir şeyler yapmanızdır. Aslında, bu kadar basit. Bir sürü insanın fikirleri vardır ama şu anda bir şey yapmaya karar verenlerin sayısı çok azdır. Yarın değil. Gelecek hafta değil. Bugün. Gerçek girişimci hayal eden değil yapandır.

Emre Bostan Nişantaşı Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okumuştur Javascript mühendisi aynı zamanda Node Js yazılım mühendisidir. Microsoft Azure konusunda deneyimli ve tecrübeli bir yazılımcıdır.Web Site Optimizasyonu'nda siteyi maksimum hız ve performans'a çıkarabilcek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Cloudflare CDN hizmeti konusunda deneyimli ve bilgilidir. Web sitesinde yapılması gerekenler ile ilgili size yol gösterebilir. Daha öncesinde e-ticaret olarak Opencart ile ilgili siteler yapmıştır.E Ticaret Temaları konusunda profesyonel Tsoft e ticaret teması yapabilir. Php programla dili konusunda yeterince iyi seviyededir. Geleceğin programlama dili Nodejs konusunda uzmanlaşmış bir mühendistir. Türkiye'nin en iyi AngularJs ve VueJs ile yazılımlar geliştiren yazılımcısıdır.Xamarin ile hibrit mobil uygulamalar geliştirmektedir. Apache Cordova Hibrit Mobil uygulama ve sitesi konusunda uzman bilgiye sahiptir.Türkiyede Visual Basic bilen tek yazılımcıdır. Jquery ve Javascript Uzmanı ve geliştiricisidir.Ajax Asenkron ve Senkron veri akışı ile ilgili uzman seviyededir. Amazon, Apple ve Google marka değeri ile ilgili detaylı bilgi sahibi bir mühendistir.