Pazaryerlerindeki E-ticaret Satıcılarına Özel E-ticaret Yönetim Platformu

Pixa Software tarafından geliştirilen Pixa Lab E-Ticaret Yönetim Platformu ile pazaryerleri ile entegrasyon gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tek panelden tüm e-ticaret süreçlerinizi Pixa Lab ile yönetebiliyorsunuz. Bu süreçler arasında en çok öne çıkan ise tabiki Depo Yönetimi sistemidir.

Pixa Lab’ın bulut tabanlı olmasından ötürü depo yönetim sistemi ile e-Ticaret depo envanterini daha akıllı ve daha hızlı yönetin. Stok Envanterinizi kolayca yönetmenizi ve depo işlemlerini düzenlemenize yardımcı olur. Siparişleri daha hızlı yerine getirmenizi, hataları önlenmenizi,  müşterilere yanlış ürün gönderilmesi sonucu oluşan maliyetleri azaltmanızı sağlar ve satış tahminlerine göre çeşitli raporlar sunmanıza olanak sağlar.

Peki hangi pazaryerleri şuanda aktif?

Pazaryerlerine ürünlerinizi gönderdikten sonra gelen siparişlerinizi kullanmakta olduğunuz erp ye aktarabilirsiniz.

Peki hangi erp entegrasyonları şuanda aktif?

Pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi erp ye aktardıktan sonra e-arşiv fatura çıktısı oluşturup sipariş paketinin üzerine koyabilirsiniz. Daha sonra siparişi ilgili kargo firması ile olan entegrasyon sayesinde kargo etiketi çıktısı alabilirsiniz.

Peki hangi kargo entegrasyonları şuanda aktif?

Pixa Lab ile Tüm süreçlerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz. E-Ticaret operasyonunuzdaki her aşama Pixa Lab ile mümkün fiziki mağazalarınız ile e-ticaret stoğunuzu yönetebilen Omni Channel Perakende Yönetimi  ile bu süreçlerinizi de yönetebileceksiniz.

E-Ticaret’in önemi gün ve gün artmaktadır ve Pixa Lab Türkiye’de E-Ticaret yapan firmaların süreçlerini optimize ederek onları E-İhracat‘a hazırlamak için çalışıyor . E-Ticaret o kadar değerli  hatırlarsanız geçtiğimiz 2018 yılında Amazon dünyanın en değerli markası seçilmişti.

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 6 votes
Software Name
Pixa Lab
Software Category
Pazaryeri Entegrasyonu
Landing Page